Meeskond

KAIE USTAV
erihoolekandeteenuste koordinator/tegevusjuhendaja
juhatuse liige
tel 523 7718
kuusaluhoolela@gmail.com

Kaie on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli õe eriala ja 2012 aastal Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduste bakalaureuse sotsiaalpedagoogika eriala. MTÜ Kuusalu Hoolelas on ta töötanud selle loomisest alates. Enne praegusele ametikohale asumist töötas Kaie juhtiva tegevusjuhendajana Kuusalu Vallavalitsuse erihoolekande valdkonnas. See andis väärtusliku kogemustepagasi  teenuste korraldusest ja klientide vajadustest. 


Kaie jaoks on väga oluline Hoolela jätkusuutlikkus. Teenuste juhina on tema soov, et teenus jõuaks õigete inimesteni ja muudaks nende elu paremaks.

Loe edasi

MARIA PRÄÄTS
tegevusjuhendaja
juhatuse liige 
kuusaluhoolela@gmail.com

Maria on lõpetanud Tallinna Ülikooli soome filoloogia erialal (bak.), lisaks on saanud noorsootöö keskerihariduse. Maria on MTÜ asutaja ja juhatuse liige alates selle loomisest, läbinud tugiisiku ja tegevusjuhendaja koolitused. Sotsiaaltööga alustas juba peale keskkooli, tegeledes vanemliku hoolitsuseta lastega, uimastipreventsiooniga keskkoolides ja noorsootöötajana esimeses Eesti Avatud Noortekeskuses Lasnamäel. Vahepeal töötas ta ka soome keele õpetajana, kuid süda on kiskunud ikka sotsiaaltöö poole. 

 

 Enne Hoolelasse tulekut töötas Maria 3 aastat Kuusalu vallavalitsuses hoolekandespetsialistina, kus tuli tegeleda lisaks eestkostele ja eakate hoolekande korraldamisele ka erihoolekande teemadega. 

Maria tahab, et igal inimesel on võimalik end teostada oma parimal moel.
ANNE JANE LUIK

tegevusjuhendaja

juhatuse liige
kuusaluhoolela@gmail.com

Anne on lõpetanud sotsiaalhooldaja õppekava Tallinna Pedagoogilises Seminaris 2001. aastal. Õppinud ajakirjandust ja suhtekorraldust Tartu Ülikoolis.

Täiendkoolitustel läbinud tugiisiku ja tegevusjuhendaja koolitused aastatel 2017 – 2020. Läbinud EMITA koolitus-ja nõustamiskeskuse Motiveeriv intervjueerimise algtaseme. 

2018-2020 läbinud Holistika Instituudi 1-astme holistilise treeningu.

Töötanud 2.aastat tugiisikuna. Alates 2019 tegevusjuhendajana. 

Meil kõigil on omad erivajadused, mis ei tee meid teistest halvemateks ega paremateks. Kõigil on õigus elada hoolivas ja sõbralikus ühiskonnas.

Anne tegeleb Toetatud elamise teenusega(TET).

ELINA AASA
tegevusjuhendaja.  
kuusaluhoolela@gmail.com

Elina on lõpetanud 1998 Viljandi Kultuuriakadeemia muusikaosakonna interpreedi ja pedagoogi erialal ning töötanud põhiliselt muusika- ja kultuurivaldkonnas. Omandatud on tegevusjuhendaja kutsestandardi 4. tase, lisaks läbinud koolitusi erihoolekande valdkonnas. 

 

Elina on töötanud erihoolekande tegevusjuhendajana Kuusalu Vallavalitsuses ning on  MTÜ Kuusalu Hoolela asutajaliige. Tegeleb põhiliselt kaitstud töötamise juhendamise ja korraldamisega, toetatud elamise teenuse pakkumise ja pärimuskultuurile baseeruva taidlusringi tegevuse läbiviimisega.

TAGNI JÕELEHT
tegevusjuhendaja
kuusaluhoolela@gmail.com

Tagni on lõpetanud keskkonnakorralduse bakalaureuse Tallinna Ülikoolis 2009. aastal, alushariduse pedagoogi eriala Tallinna Pedagoogilises Seminaris 2011. aastal ning läbinud tegevusjuhendaja koolituse Järvamaa Kutsehariduskeskuses 2020. aastal. Töötanud on Tagni Kuusalu Vallavalitsuses keskkonnapeaspetsialistina ning Neeme lasteaias õpetajana. Hoolela perega liitus 2019. aastal. Tagni jaoks on oluline, et erivajadusega inimesed saaksid maksimaalselt realiseerida oma inimõigusi, tunneksid end oma elu eest vastutavana nii palju kui võimalik ja kogeksid rahulolu ning eneseteostus

 

 

 

 

 

 

MARGIT KRUUSAKIVI
tegevusjuhendaja
kuusaluhoolela@gmail.com

TAAVI USTAV

Tegevusjuhendaja

kuusaluhoolela@gmail.com