Meeskond

KAIE USTAV  erihoolekandeteenuste koordinaator/tegevusjuhendaja, juhatuse liige

Kaie on lõpetanud Tallinna Meditsiinikooli õe eriala ja  Tallinna Ülikooli sotsiaalteaduste bakalaureuse sotsiaal- pedagoogika erialal. MTÜ Kuusalu Hoolelas on ta töötanud selle loomisest alates. Enne praegusele ametikohale asumist töötas Kaie juhtiva tegevusjuhendajana Kuusalu Valla- valitsuse eri- hoolekande valdkonnas. See andis väärtusliku kogemustepagasi  teenuste korraldusest ja klientide vajadustest. 

Kaie jaoks on oluline Hoolela jätkusuutlikkus. Teenuste juhina on tema soov, et teenus jõuaks õigete inimesteni ja muudaks nende elu paremaks.

MARIA PRÄÄTS  tegevusjuhendaja, juhatuse liige 

Maria on lõpetanud Tallinna Ülikooli  soome filoloogia eriala bakalaureuse, lisaks noorsootöö keskerihariduse. Maria on MTÜ Kuusalu Hoolela asutaja ja juhatuse liige alates selle loomisest, läbinud tugiisiku ja tegevusjuhendaja koolitused. Sotsiaaltööga alustas juba peale keskkooli, tegeledes vanemliku hoolitsuseta lastega, uimastipreventsiooniga keskkoolides ja noorsootöötajana esimeses Eesti Avatud Noortekeskuses Lasnamäel. Vahepeal töötas ta ka soome keele õpetajana, kuid süda on kiskunud ikka sotsiaaltöö poole. Enne Hoolelasse tulekut töötas Maria Kuusalu vallavalitsuses hoolekandespetsialistina, kus tuli tegeleda lisaks eestkostele ja eakate hoolekande korralda- misele ka erihoolekande teemadega. 

Maria tahab, et igal inimesel on võimalik end teostada oma parimal moel.

ANNE JANE LUIK  tegevusjuhendaja, juhatuse liige 

Anne on lõpetanud sotsiaalhooldaja õppekava Tallinna Pedagoogilises Seminaris, õppinud ajakirjandust ja suhtekorraldust Tartu Ülikoolis, läbinud tugiisiku ja tegevusjuhendaja koolitused, läbinud kursuse Motiveeriv intervjueerimine (EMITA koolitus-ja nõustamiskeskus) algtaseme, läbinud Holistika Instituudi 1. astme holistilise treeningu. Töötanud on Anne 2 aastat tugiisikuna ning alates 2019. aastast tegevusjuhendajana. 

Anne arvestab, et meil kõigil on omad erivajadused, mis ei tee meid teistest halvemateks ega paremateks. Kõigil on õigus elada hoolivas ja sõbralikus ühiskonnas.

ELINA AASA   tegevusjuhendaja

Elina on lõpetanud Viljandi Kultuuriakadeemia muusika- osakonna interpreedi ja pedagoogi erialal ning . Elina on täiendanud end erihoolekande valdkonna koolitustel ning omab tegevusjuhendaja kutsestandardi 4. taset. Töötanud on Elina põhiliselt muusika- ja kultuurivaldkonnas, aga ka erihoolekande tegevusjuhendajana Kuusalu Vallavalitsuses ning on  MTÜ Kuusalu Hoolela asutajaliige. Tegeleb põhiliselt kaitstud töötamise juhendamise ja korraldamisega, toetatud elamise teenuse pakkumise ja pärimus- kultuurile baseeruva taidlusringi tegevuse läbiviimisega.

TAGNI JÕELEHT   tegevusjuhendaja

Tagni on lõpetanud keskkonnakorralduse bakalaureuse Tallinna Ülikoolis, alushariduse pedagoogi eriala Tallinna Pedagoogilises Seminaris ning läbinud tegevusjuhendaja koolituse Järvamaa Kutsehariduskeskuses. Töötanud on Tagni Kuusalu Vallavalitsuses keskkonnapeaspetsialistina ning Neeme lasteaias õpetajana. Hoolela perega liitus 2019. aastal. Tagni jaoks on oluline, et erivajadusega inimesed saaksid maksimaalselt realiseerida oma inimõigusi, tunneksid end oma elu eest vastutavana nii palju kui võimalik ja kogeksid rahulolu ning eneseteostus

MARGIT KRUUSAKIVI
tegevusjuhendaja

TAAVI USTAV

Tegevusjuhendaja

 

PILLE SASS

Tegevusjuhendaja